Новини психологічної служби

Вебінар "Критичне мислення в контексті медіаосвіти"

16.02.2022 р. відбувася методичний вебінар Навчально - методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, для працівників психологічної служби, на тему: "Критичне мислення в контексті медіаосвіти". Під час вебінару були надані розяснення алгоритму критичного мислення в аспекті медіаосвіти.

 

 

Працюємо дистанційно 

Навіть в період карантину нам вдається працювати. Декілька фото співпраці в період з 24.01.2022 по ......

 

 

Психологічна акція «Кольори мого настрою»

24.01.2022 року в рамках "Днів психології" відбулась психологічна акція "Кольори мого настрою" з метою психологічної просвіти учнів 1-11 класів, та педагогів. Учасники поглибили знання щодо значення кольору у житті людини.

 

Урок з учнями 3-го класу «#Не_ведусь: ми – герої безпеки в Інтернеті»

02.03.2021 року відбувся урок з учнями 3 - го класу,  з метою сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернеті. В ході уроку діти малювали героя Гуглика, брали участь в "Операції порятунку", знаходили відповіді на запитання з безпеки в онлайн мережі, активно міркували під час гри - руханки "Що можна робити в Інтернеті?". Внаслідок, наш герой Гуглик, вивчаючи простори Інтернету отримав допомогу, і після проходження кожної вправи, і нову суперсилу. Разом з ним і наші учні освіжили свої знання та отримали нову інформацію. # stop-sexting.in.ua/urok-dlya-3-4-klasu/